Image Xs 1X (2)We wtorek, 13 września, zapraszamy Was na webinar poświęcony unikaniu katastrof. I mimo iż moglibyśmy zatytułować go „Wszystko co wiemy o DevOpsie”, to byłoby to umniejszeniem roli naszego Działu Operacji, który każdego dnia wykonuje szereg różnorodnych zadań, aby inni mogli spać spokojnie. Grzegorz Sztandera i Adam Kupczak opowiedzą o DevOpsie po swojemu. Grzegorz z perspektywy zarządzającego zespołem, a Adam przybliży, jakie warunki należy spełnić, aby móc przebranżowić się na tę właśnie ścieżkę.
Kim są prelegenci?
Grzegorz Sztandera
swoją karierę rozwijał w bankowości, a w jego duszy wciąż grała optymalizacja procesów. Podobno bywał w wielu domach… za sprawą oprogramowania, które tworzył do dekoderów telewizyjnych. Ostatecznie wybrał MakoLab i tutaj od dwóch lat zarządza zespołem Operacji!
Grzegorz Sztandera
Adam Kupczak
rozpoczynał swoją karierę w gastronomii. To ciężki kawałek chleba, który wiele go nauczył. W trakcie studiów rozpoczął pracę z C++, ale szukając swojej ścieżki zawodowej odkrył DevOps. Jak sam podkreśla, chce zdobyć szeroki wachlarz doświadczeń, aby wiedzieć co mu w duszy gra. Po pracy zawodowej spotkacie go w Spalonych Słońcem, bo to tam menadżeruje na barze.
Adam Kupczak
Plan spotkania:
1 Kto na scenie?
2 Dlaczego nie zamykamy się tylko na podejście DevOps?
3 Jak unikać katastrof i co do nich doprowadza?
4 Dlaczego inni mogą spać spokojnie?
5 Jaka jest rola zespołu Operacji w projekcie?
6 Czy trzeba mieć supermoc, aby zostać DevOpsem?