A digital project house
creating
user-inspired solutions
Image Xs 1X (2)
Zbieranie i przesyłanie danych gdy kierowca prowadzi auto
Connected Car Experience. Big Data, IoT
Image Lg 2X (2)
Zarządzanie sprzedażą flotową. I wiele więcej
Automotive industry, Automotive Software development, Platform
Banner - Woman With Smartphone XS
eCommercowa platfroma ubezpieczeniowa dla bałtyckiego Gjensidige
Insurance, E-commerce, Complete solution

Nasze wartości

Jesteśmy ekspertami od technologii, realizującymi projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Łączymy kompetencje inżynierskie z kreatywnością, żeby tworzyć intuicyjne i przyjazne w codziennym użytkowaniu narzędzia wspierające realizację celów biznesowych naszych klientów.
Zrozumienie
potrzeb
użytkownika
Wspieramy naszych klientów w dostarczaniu dedykowanych usług dla ich użytkowników. Tworzymy rozwiązania przyśpieszające decyzje biznesowe i wspierając rozwój marek.
Monetyzacja
w cyklu życia
produktu
Projektujemy rozwiązania IT, które pozwalają naszym Klientom osiągać realne korzyści na każdym etapie ścieżki biznesowej – od budowania rozpoznawalności i świadomości marki, po wsparcie procesów posprzedażowych.
Wartość
biznesowa
w krótkim czasie
Jesteśmy agile. Sprawnie dostosowujemy się do zmieniających się realiów biznesowych i zmian w zakresie projektów. Naszym celem jest dostarczanie oczekiwanej wartości biznesowej w założonym czasie.
Dobór technologii
podporządkowany
celowi
Potrzeba biznesowa determinuje dobór narzędzi. Będąc dostawcą dedykowanych rozwiązań informatycznych, zapewniamy kompleksową ofertę, opartą o szeroki stack technologiczny, tworzoną przy zachowaniu najwyższych standardów jakości w wytwarzaniu oprogramowania, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.
Dowiedz się więcej o naszych Usługach
Co słychać w Mako?
Dzielimy się naszymi sukcesami, analizami, przemyśleniami i wiedzą. Sprawdź co u nas.
Dowiedz się więcej Insights

Kariera w Makolab

Stawiamy na rozwój, szczerą komunikację i wzajemne wsparcie. Sprawdź, kogo szukamy!

Aktualne oferty pracy

W MakoLab inspirujemy, szkolimy i dbamy o rozwój naszych pracowników tworząc jednocześnie bezpieczne i komfortowe środowisko pracy. Sprawdź nasze aktualne oferty i dołącz do naszego zespołu!
Sprawdź na Kariera

Nasza społeczność i wartości

Naszą społeczność wyróżnia nie tylko zaangażowanie w pracę. Cenimy zainteresowania i pasje naszych pracowników. W MakoLab wierzymy w work-life balance i chętnie dzielimy się historiami naszego zespołu.
Przeczytaj o nich i zainspiruj się! Społeczność i kultura MakoLab