Analityk Internetowy

Opis stanowiska
Jeżeli wiesz co oznaczają skróty GA, KPI, ROI, GTM, API, A/B potrafisz z nich zrobić użytek i nie boisz się pracy przy międzynarodowych projektach to właśnie Ciebie szukamy.

Zakres obowiązków:

  • Analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych i aplikacji
  • Planowanie, wdrażanie GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach oraz audytowanie wdrożeń
  • Opracowanie rekomendacji
  • Analiza zachowań użytkowników strony www / aplikacji
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów
  • Obsługa platform analitycznych
  • Udział w spotkaniach z Klientami i ofertowaniu
Oczekiwania wobec kandydatów
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych lub e-marketingiem, projektami SEM lub SEO
    • znajomość Google Analytics,
    • znajomość zagadnień SEO, SEM, Social Media, UX
    • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • poczucie humoru.

    Mile widziane:

    • certyfikat Google Analytics,
    • znajomość Google Tag Manager, Measurement Protocol, Google Data Studio
    • znajomość HTML, JavaScript, PHP
    • zainteresowanie tematami R, Python, ML/AI
W MakoLabie
    • możesz się rozwijać (szkolenia, konferencje)
    • zawsze możesz liczyć na pomoc
    • szanujemy się wzajemnie
    • możesz otrzymać dofinansowanie opieki medycznej w Medicover
    • mamy fajne biuro (Ogrodowa Office).
Podziel się tym artykułem
Napisz do nas i przyjdź porozmawiać o pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać używając przycisku aplikuj: