Młodszy Specjalista ds. SEO

Opis Stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • wsparcie zespołu SEO w bieżących pracach
  • rozwijanie wiedzy i umiejętności dot. SEO
Wymagania
  • podstawowa wiedza na temat działania algorytmu wyszukiwarki
  • podstawowa znajomość HTML i budowy stron internetowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office

Mile widziana znajomość narzędzi (Google Analytics, Google Search Insights, Google AdWords Keyword Planner, Ahrefs i/lub Majestic.

Oferujemy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Podziel się tym artykułem
Napisz do nas i przyjdź porozmawiać o pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać używając przycisku aplikuj: