New Business Manager

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • rozwój relacji z nowymi i obecnymi Klientami
  • sprzedaż usług SEO & SEM & Web Analytics & Social Media

czyli musisz być świetny/a w:

  • rozpoznawaniu potrzeb Klienta
  • przygotowywaniu ofert i prowadzeniu rozmów handlowych
  • prowadzeniu prezentacji przed Klientem, a czasem i na konferencji
  • ·negocjowaniu warunków współpracy i umów
  • przygotowywaniu ofert w różnych modelach rozliczeniowych
  • pracy zespołowej
Oczekiwania wobec kandydatów
  • czekamy na aplikacje od osób z co najmniej rocznym doświadczeniem
  • idealny/a kandydat/ka to osoba czująca się jak ryba w wodzie w rozmowach o SEO & SEM & Web Analytics & Social Media, lecz również kojarząca mniej więcej rozwiązania i trendy digital’owe, nastawiona na poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych i oraz umiejąca określić potrzeby klienta
  • doskonała znajomość jęz. angielskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie)
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych
  • spora samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

    Będzie mile widziane jeśli:
  • znasz Google Analytics
  • masz już na swoim koncie wystąpienia przed większą publicznością
W MakoLabie
    • możesz się rozwijać (szkolenia, konferencje)
    • zawsze możesz liczyć na pomoc
    • szanujemy się wzajemnie
    • możesz otrzymać dofinansowanie opieki medycznej w Medicover
    • mamy fajne biuro (Ogrodowa Office).
Podziel się tym artykułem
Napisz do nas i przyjdź porozmawiać o pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać używając przycisku aplikuj: