Programista PHP

Opis stanowiska
  • współtworzenie architektury i implementację oprogramowania CMS dla kluczowych klientów firmy MakoLab S.A.,
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.
Wymagania
  • dobra znajomość języka PHP
  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
  • znajomość bazy danych MySql,
  • kreatywność, zaangażowanie
  • doświadczenie w wykorzystaniu CMS Drupal, Magento lub Symfony  będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • ciekawą i odpowiedzialna pracę z najlepszymi specjalistami,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy.
Podziel się tym artykułem
Napisz do nas i przyjdź porozmawiać o pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać używając przycisku aplikuj: