Przejdź do wersji EN strony

ColDis

Autorski system do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi od MakoLab. 

Mocne strony

Waloryzacja dzienna

stawek o wskaźniki podane przez klienta, z dokładnością co do dnia

Personalizacja

złożonych raportów do potrzeb klienta

Dekretacja dokumentów

dostosowana do struktury firmy klienta

Schematyczność

i prostota obsługi aplikacji

Obsługa wielu obiektów

przez wielu użytkowników

Wizualizacja

budynków i pięter

Zwiększaj zyski usprawniając procesy zarządzania nieruchomościamiColDis to scentralizowana platforma do zarządzania nieruchomościami, najemcami, finansami i ich utrzymaniem. Zwiększa wydajność, zmniejsza liczbę błędów i poprawia jakość współpracy z najemcami, co skutkuje zwiększeniem efektywności oraz zysków z zarządzania obiektami. Jest to skalowalne rozwiązanie obejmujące różne funkcje zarządzania nieruchomością, które można wykorzystywać oddzielnie lub jako jeden, spójnie działający i przyjazny dla użytkownika system.

Dobieraj moduły w ramach spójnie działającej platformy

Lease Management Tool
Prosty sposób na usprawnienie procesów zarządzania najmem. Lease Management Tool to kompleksowy zestaw funkcji, które upraszczają tworzenie umów najmu, ich śledzenie, fakturowanie i nie tylko. Główne funkcjonalności modułu obejmują wprowadzanie powierzchni najmu, zarządzanie umowami najmu, raporty przychodów, opłaty rejestracyjne i generatory.
Facility Management Tool
Zautomatyzowane zarządzenie techniczne obiektami. Facility Management Tool pozwala na pełną kontrolę nad strukturą obiektu poprzez automatyzację procesów jego utrzymania technicznego, za pomocą takich funkcjonalności jak zarządzanie zadaniami, zarządzanie urządzeniami, śledzenie odczytów i zarządzanie czynnościami konserwacyjnymi.
Cost Management Tool
Skuteczne zarządzanie przychodami i kosztami nieruchomości. Cost Management Tool pozwala na uporządkowanie i pełny wgląd w zarządzanie kosztami nieruchomości, dzięki takim funkcjonalnościom jak wprowadzanie zeskanowanych faktur kosztowych, wielopoziomowa akceptacja kosztów/płatności, import i operacja na indywidualnym planie kont, import budżetów i operacji (Opex, Capex, Marex) dla dowolnego obszaru, tworzenie budżetów w oparciu o ubiegłoroczne wydatki (z uwzględnieniem czynnika wzrostu) i rozliczanie kosztów wspólnych.
Contact Point
Łatwa komunikacja pomiędzy zarządcami obiektów a najemcami. Moduł ten jest platformą zapewniającą komunikację i wymianę informacji poprzez przechowywanie i wysyłanie faktur do najemców, dostęp do dokumentów historycznych, administrowanie obiektem, a także poprzez możliwość zgłaszania usterek na obiekcie przez najemców, do przekierowywania ich do firm wykonujących i gwarancyjnych.

Doceń funkcje systemu, które pozwolą Ci się rozwijać

ColDis został zbudowany z myślą o zautomatyzowaniu procesów zarządzania nieruchomościami. System dostosowuje się do wymogów użytkowników. Nie tylko w sposób kompleksowy traktuje funkcjonalności związane zarządzaniem obiektami, ale uwzględnia również kwestie integracji z innymi systemami, skalowalność, bezpieczeństwo danych. System oferuje pełne wsparcie supportowe. Oprogramowanie, które ułatwia zarządzanie najemcami, utrzymaniem i księgowością, wnosi wartość dodaną i tworzy przewagę konkurencyjną w świecie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Funkcjonalność systemu

Nasz system odgrywa kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu obiektami pod względem technicznym i finansowym.

Integracja z systemami

Nasza zdolność do integracji z różnymi systemami umożliwia płynną wymianę danych, co jest kluczowe do optymalizacji procesów.

Skalowalność

Aby sprostać ewoluującym wymaganiom Twojego przedsiębiorstwa oraz skutecznie zarządzać rosnącą liczbą nieruchomości i najemców, nasz system cechuje skalowalność, dostosowując się elastycznie do zmieniających się potrzeb i rozmiaru działalności.

Wsparcie klienta

Nasza praca nie kończy się na implementacji systemu. Zapewniamy nieprzerwane wsparcie techniczne, dostępne zarówno telefonicznie, jak i drogą mailową, abyś mógł być pewny, że zawsze masz nasze pełne wsparcie, niezależnie od potrzeb.

Korzyści dla różnych obszarów zarządzania nieruchomościami

Zarządcy nieruchomości

 • usprawnione procesy przepływu pracy
 • oszczędność czasu i wysiłku, uproszczenie złożonych zadań
 • szczegółowe i dokładne śledzenie finansów
 • zyskany czas i wysiłek na skupienie się na innych ważnych aspektach biznesowych

Zarządzający najmem

 • przyjazny interfejs
 • obsługa klienta
 • sprawniejsza obsługa najemców
 • zwiększona rentowność poprzez redukcję kosztów i poprawę wydajności

Zarządzający portfolio

 • usprawnione zarządzanie portfelami nieruchomości
 • zwiększona wydajność i dokładność dzięki redukcji ryzyka błędów manualnych
 • lepsza współpraca z najemcami
 • zyskany czas i wysiłek na skupienie się na innych ważnych aspektach biznesowych
 • lepsze zarządzanie finansami
 • sprawne zarządzanie czynnościami konserwacyjnymi
 • skalowalne rozwiązanie – dla małych i dużych portfeli nieruchomości
Jedna z naszych realizacji

Vastint

Vastint jest deweloperem zarządzającym portfelem nieruchomości komercyjnych. Firma działa w ramach INTER IKEA GROUP i jest obecna w Polsce od początku lat dziewięćdziesiątych.

Nasze wdrożenie ColDis:

 • 300k m2 GLA
  zróżnicowane formy umów najmu
 • 10+ projektów komercyjnych, w skład których wchodzą biurowce z przestrzeniami handlowymi, hotele, business parki i ogrody
 • ColDis zintegrowany z systemem księgowym Xpertis Macrologic

Pełne wdrożenie systemu zostało zakończone w 9 miesięcy.

Buduj swój biznes zarządzania nieruchomościami na solidnych podstawach

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości

Nasz zespół specjalizujący się w nieruchomościach jest doskonale zorientowany w mechanizmach i procedurach zarządzania nieruchomościami. ColDis wykazał swoją skuteczność jako narzędzie do zarządzania dużymi portfelami nieruchomości i najemców dla największych międzynarodowych firm z branży nieruchomości komercyjnych.

Dostosowujemy się do potrzeb klientów

Nie ma dwóch identycznych nieruchomości komercyjnych, dlatego też nasze rozwiązania są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Bez względu na wielkość czy rodzaj nieruchomości, nasz system zapewnia kompleksowe wsparcie w zarządzaniu każdym aspektem.

Nasze współprace