Careers We are growing and we want to continue growing. That is why we are looking for another person who will strengthen our MakoLab Team.
Check out our offer and find out whether it suits you.

Inżynier wsparcia aplikacji

Lublin

Jeżeli:

Chcesz pracować w ciekawych projektach wdrażanych u wiodących producentów samochodów

Chcesz współtworzyć oprogramowanie w obszarze Connected Car, z którego korzystają najbardziej znane marki na świecie

Cenisz pracę na pokładzie doświadczonego partnera firm z TOP5 producentów aut na świecie

Chcesz rozwijać kompetencje w projektach chmurowych

Język angielski nie jest Ci obcy.

To stanowisko jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków

  • Analiza logów
  • Wyszukiwanie i analiza problemów oraz współpraca z programistami w tym obszarze
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu podwyższenie jakości świadczonych usług
  • Monitoring stanu aplikacji/usługi
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów i usterek - rejestracja, klasyfikacja i obsługa nadchodzących zgłoszeń
  • Aktywacja usług w systemach
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie świadczonej usługi
  • Zadania DevOps

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia systemów IT oraz monitorowania i nadzorowaniu usług i aplikacji
  • Dobra komunikacja w języku angielskim (klient angielskojęzyczny) - poziom B2
  • Umiejętność pracy bezpośrednio z Klientem
  • Chęć rozwoju i proaktywna postawa

Mile widziane:

  • Znajomość: Bash, systemy monitorujące
  • Administracja systemem Linux
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka
Contact HR
Piotr Subko Lg @1X
Piotr Subko
Human Resources Manager
Why MakoLab?
Who we are
MakoLab is a digital project house, a team of technology experts accomplishing projects in the digital transformation field. In line with our byword, User-Inspired Solutions, we fuse engineering skills and creativity to create intuitive IT tools for ordinary end users.
30+
years of experience
125
projects delivered
300+
professionals onboard
95%
clients stay with us
7
offices worldwide