Join us! We are growing and we want to continue growing. That is why we are looking for another person who will strengthen our MakoLab Team.
Check out our offer and find out whether it suits you.

Fullstack Developer (Java/Angular)

Lublin

Budujemy innowacyjną aplikację mobilną, aby pomóc pilotom śledzić godziny lotu i szkolenia. Potrzebujemy kogoś po stronie backendu, aby dalej rozwijać usługi, które będą wspierać tę aplikację. Jednym z zadań będzie praca nad nowym rozwiązaniem do wydawania weryfikowalnych poświadczeń (SSI) z wykorzystaniem istniejących komponentów i aplikacji. Wszelkie doświadczenia z SSI, choćby minimalne, są więc mile widziane

Umiejętność pracy z Angularem jest mile widziana, ponieważ niektóre interfejsy użytkownika będą musiały zostać później dopasowane do zmian na backendzie.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania,
  • dobór technologii niezbędnej do realizacji zadań,
  • konsultowanie rozwiązań (wewnątrz i na zewnątrz zespołu)
  • odpowiedzialność za code review i kierunek realizacji zadań
  • wsparcie techniczne zespołu,
  • aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego
  • współpraca z klientem (precyzowanie wymagań, prezentacja wyników prac, itd.).
  • wdrażanie nowych wersji platformy i zgłaszanych modyfikacji
  • rozwiązywanie problemów wydajnościowych, incydentów aplikacyjnych
  • współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizacji projektów komercyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość Javy,
  • Angular (wiedza podstawowa to must have, wiedza na poziomie regular mile widziana)
  • Umiejętność do podejmowania decyzji architektonicznych
  • Znajomość rozwiązań Spring i Spring Boot,
  • Umiejętności w obszarze baz danych- SQL + Hibernate (PostgreSQL, MySql, Oracle) lub inny framework ORM,
  • Doświadczenie w pracy z technologiami frontendowymi - HTML, CSS, JavaScript, JQuery, Bootstrap,
  • Doświadczenie z Web services / REST,
  • Znajomość mikroserwisów,
  • Znajomość notacji UML,
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • Doświadczenie z Linux,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym środowisku) - poziom C1
Contact HR
Piotr Subko Lg @1X
Piotr Subko
Human Resources Manager
Why MakoLab?
Międzynarodowe Środowisko
Praca W Projektach
Developmen
Work Life Balance
Lubimy Być Razem
Benefit
Who we are
MakoLab is a digital project house, a team of technology experts accomplishing projects in the digital transformation field. In line with our byword, User-Inspired Solutions, we fuse engineering skills and creativity to create intuitive IT tools for ordinary end users.
30+
years of experience
125
projects delivered
300+
professionals onboard
95%
clients stay with us
7
offices worldwide